Nové hry  /  God of War - Chains of Olympus (PSP)
God of War - Chains of Olympus (PSP)
10.90 €
Sony
akčná
Dodacia lehota: ihneď

Boh vojny, Kratos, potom, čo bol podvedený a prinútený zabiť svoju manželku a dcéru, prestal slúžiť Aresovi. S cieľom hľadať rozhrešenie z hriechov svojej minulosti sa stal bojovníkom bohov pre nasledujúce roky - tieto brutálne krížové výpravy, v mene Olympu, sa stali legendárnymi po celom starovekom svete.

V God of War: Chains of Olympus, sa Kratos vydá do krajín, kam žiadny smrteľník nikdy nevkročil. So svetom ponoreným do večnej temnoty a bezmocnými bohmi, musí Kratos čeliť najobávanejším tvorom gréckej mytológie a nakoniec je nútený voliť medzi svojím osobným vykúpením a záchranou starovekého sveta od istého zničenia.

Epická hrateľnosť na PSP, verná sérii God of War. Zažite dramatickú kameru a epické kulisy, ktoré ponúkajú doposiaľ nevídaný zážitok na systéme PSP.

Mytologická odysea. Príbeh sa odohráva v dobe pred udalosťami hry God of War, kde zažijete Kratovu cestu počas 10 rokov v službe bohom Olympu.

Úplne nové bojové pohyby: Využite nové brutálne bojové pohyby spolu s Vašimi obľúbenými kombo útokmi zo série God of War.

Z brán Hadesu do hlbín Tartaru, Vás cesta vezme cez temný a brutálny svet gréckej mytológie. Postavte sa úplne novým stvoreniam z gréckej mytológie a zapojte sa do epických boss súbojov.

Pri preskúmavaní dávneho sveta sa pripravte na prechádzanie labyrintom náročných hádaniek.