Nové hry  /  Micro Machines - World Series (PS4)
Micro Machines - World Series (PS4)
19.90 €
Codemasters
detská
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:
Micro Machines: World Series si zachová štýl klasickej série, ale prinesie novú dimenziu skúsenosti s ohromujúcou vizuálnou grafikou v HD kvalite ,ktorá vás zavedie do veľmi obľúbeného domáceho prostredia, ako to nikdy predtým nebolo.
 
Hra vám prináša klasické herné režimy, ako je Race a Elimination, ale predstaví aj nový štýl hry: Battle Mode. Úplne nové bojové arény vám umožnia hromadné ničenie v miniatúrnej mierke proti vašim priateľom alebo AI. Tímová hra vám dovoľuje spolupracovať s unikátnymi zručnosťami vašich vozidiel pomocou režimov ako "King of the Hill" alebo "Capture the Flag"!
 
Hra bola navrhnutá okolo zábavy na každom kroku, čo znamená, že nikdy nezažijete nudný moment na pretekárskej dráhe alebo v aréne. Micro Machines World Series je dokonalým zážitkom pre hráčov všetkých vekových kategórií a schopností.
 
Micro Machines World Series bude podporovať až 12 hráčov online v rôznych závodných a bojových prostrediach. Každé z 12 vozidiel má svoje jedinečné vybavenie zbraní ,schopností a veľkú ponuku možných uprav a vylepšení. Hra podporuje aj split-screen pre 4 hráčov.