Nové hry  /  Uncharted 4 - A Thiefs End (Special Edition) CZ (PS4)
Uncharted 4 - A Thiefs End (Special Edition) CZ (PS4)
46.50 €
Sony
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

 

Špeciálna Edícia obsahuje : Zberateľský steelbook, samolepky, 48 stranový art book v tvrdej väzbe, multiplayerové bonusy a samotnú hru.

 

Uncharted 4: A Thief 's End je ďalším a zároveň posledným zápisom do kroniky tejto veľmi úspešnej dobrodružnej ságy z dielne vývojárov Naughty Dog, ktorá začínala ako variácia na hru Tomb Raider, aby sa od jej herných princípov nakoniec samotná Lara Croft inšpirovala.Opäť sa stretneme s dobrodruhom Nathanom Drakom, ktorý si však užíva zaslúženého dôchodku. Z neho je vytrhnutý, keď je nútený sa kvôli osobným záležitostiam vydať na cestu okolo sveta, ktorej cieľom je odhalenie historického sprisahania ohľadom bájneho pirátskeho pokladu Henryho Averyho. Jeho zatiaľ najväčšie dobrodružstvo otestuje jeho psychické i fyzické limity, odhodlanie a schopnosť obetovať sa pre tých, na ktorých mu záleží najviac.

 

Vo štvrtom diely sa stretneme s iným Nathanom, než ktorého sme si obľúbili od prvého dielu série. Nathan je teraz skúsenejší, dospelejší a nemá príliš záujem sa zapletať do ďalších dobrodružstiev. Avšak vzhľadom k neočakávaným udalostiam, kedy ho o pomoc požiada jeho domnelo mŕtvy brat, je nútený prekonať nechuť a vydať sa na cestu okolo sveta za záchranou svojich najbližších.