NINTENDO Wii  [17]
XBOX 360  [12]
PlayStation 3  [443]
PlayStation 4  [855]
» 
» 
adventúra  [145]
» 
akčná  [335]
» 
bojová  [25]
» 
detská  [83]
» 
RPG/MMORPG  [86]
» 
simulátor  [27]
» 
stratégia  [22]
» 
športová  [61]
» 
závodná  [46]
Nintendo Wii  [19]
Nintendo 3DS  [30]
XBOX 360  [263]
XBOX ONE  [394]
PC Windows  [349]
POP! figúrky  [489]
Repliky  [25]
Steelbooky  [11]
Steam  [18]

Nové hry  /  Tower of Guns (Limited Edition) (PS4)
Tower of Guns (Limited Edition) (PS4)
17.90 €
Madgamer
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:
Limited Edition je balená v steelbooku.
 
Tower of Guns je rýchla FPS akcia, s niekoľkými náhodnými elementmi, aby bola hra vždy iná pri každom spustení. Je to krátka oddychovka, podobne ako Binding of Isaac spojené s Doom 2. Tower of Guns bola vytvorená chlapcom menom Joe a jeho bratom Mike-om, ktorý komponoval hudbu.
 
Jedno posedenie - plný zážitok: Pre všetkých, ktorí majú príliš veľa hier (alebo príliš málo času) - toto je hra, ktorú môžete vziať kedykoľvek a hrať znova a znova, bez toho, aby ste si pamätali, kde ste boli predtým alebo čo ste robili. Pokiaľ idete vyhrať, stihnete to do hoďky či dvoch. Je tam však veľké AK - nebude to totiž ľahké.
 
Vždy nový zážitok: Náhodní nepriatelia, náhodné vylepšenia, náhodní bossovia, tony odomykateľných vecí a zbraní... dokonca náhodné skladanie levelov! Nikdy neviete, čo môžete čakať, keď sa posadíte pred Tower of Guns.
 
Šialené vylepšenia: Určite ste hrali FPS, v ktorých ste mohli urobiť dvojskok, ale hrali ste niekedy hru, v ktorej ste mohli urobiť sto-skok? V Tower of Guns to môžete, so správnymi nástrojmi.
 
Šialené modifikácie zbraní: Máte radi raketomety? Budete ich mať ešte radšej, keď budete mať šťastie a natrafíte na modifikátor "brokovnica". Brokovnica strieľajúca rakety je veľmi uspokojivá. Mixujte a pretvárajte svoju zbraň s množstvom rôznych Gun Modov.
 
Taktika starej školy: Tower of Guns je hra pre fanúšikov rýchlych strieľačiek. Zamerajte svoju cestu k víťazstvu v šialených rýchlostiach - Tower of Guns je celá o rýchlom pohybe!