Nové hry  /  The Order 1886 (PS4)
The Order 1886 (PS4)
21.90 €
Sony
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

The Order: 1886 prepisuje históriu predstavením unikátnych vízií Viktoriánskej éry Londýna, kde mýty a technológie existujú spoločne. Ako člen elitného rádu rytierov, vojdite do stáročia starej vojny, ktorá zmení históriu navždy.

  • Alternatívna história - The Order: 1886 umožňuje hráčom objaviť unikátnu verziu Viktoriánskeho Londýna, kde sa technológie a nadprirodzeno stretávajú. Budete môcť využívať pokročilé zbrane a vymoženosti, ktoré síce v tej dobe neexistovali, ale realistickosť hry Vám dá dojem, že sú veľmi skutočné a uveriteľné.
  • Historická mytológia - Hra predstavuje unikátnu mytológiu, ktorá sa zjednocuje so skutočnou históriou (skutočné miesta, postavy a udalosti) so zápletkami príbuzných mýtov a legiend, ktoré vytvárajú alternatívnu históriu k tej, ktorú poznáme dnes.
  • Video zážitok - Vyhotovenie video sekvencií je navrhnuté tak, aby napodobnilo štruktúru filmu, a využíva reálny film a kinematografické technológie, ktoré ešte viac zdôrazňujú dramatický charakter a realizmus hry.
  • Kvalitný vývojársky tím - Ready at Dawn Studios majú za sebou úspešné série ako Daxter či God of War. Štúdio je známe tým, že tlačí hardware na jeho hranice a využíva maximum potenciálu, ktorý premieňa v neuveriteľný zážitok.