Nové hry  /  Star Trek - Bridge Crew VR (PS4)
Star Trek - Bridge Crew VR (PS4)
24.90 €
UBISOFT
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:
V Star Trek: Bridge Crew sa s Vašimi priateľmi nachádzate v srdci hviezdnej lode, kde v úlohe dôstojníkov federácie každé Vaše rozhodnutie určuje o osude posádky aj lode. Vďaka PlayStation VR zažijete skutočné ponorenie do sveta Star Trek.
 
 
Federácia Vás spoločne s posádkou vysiela veliť novému plavidlu U.S.S Aegis. Vašou úlohou je preskúmať z veľkej časti nepreskúmanú časť vesmíru, ktorá je známa ako "Brázda", s nádejou nájdenia novej planéty pre decimovanú populáciu z planéty Vulcan. Táto časť vesmíru obsahuje neskutočné krásy a nepreskúmané zázraky, ale taktiež podivuhodné anomálie a neznáme nebezpečenstvá. Národ Klingonov je v tomto regióne taktiež veľmi aktívny a ich plány sú rozhodne hrozbou pre federáciu. Je iba na Vás a na Vašej posádke zmapovať celý sektor, zistiť zámery Klingonov a zabezpečiť pokojnú prítomnosť federácie.
 
 
Vytvárajte strategické rozhodnutia a koordinujte akcie Vašej posádky pre plnenie misií. V kooperatívnom režime sa môžu 4 hráči spojiť a zaujať úloh kapitána, kormidelníka, taktika a vrchného technika. Každá z týchto pozícií je dôležitá pre úspechy v rôznych misách, ktorým čelíte a pre bezpečnosť posádky a lode.
 
 
Ujmite sa vedenia U.S.S. Aegis, prvej lode svojho druhu. Či už plánujete kurz, alebo analyzujete dáta, alebo hackujete nepriateľské štíty a zameriavate zraniteľné subsystémy lodí, máte v rukách prelomovú technológiu hviezdnej flotily. Unikátny dizajn lode ju robí ideálnom pre nebezpečné misie v "Brázde", ale musíte ovládnuť jej systémy.
 
 
Posádka kajuty lode ponúka zábavný kooperatívny zážitok s neporovnateľným pocitom reality. Pre prekonanie prekážok potrebujete viac ako individuálne schopnosti; komunikácia, dôvera a blízka koordinácia posádky sú kľúčom k víťazstvu.
 
 
Okrem dynamického príbehu, Star Trek: Bridge Crew predstavuje režim pokračujúcich misií, ktorý procedurálne generuje misie pre nespočetné hodiny samostatného, alebo kooperatívneho dobrodružstva.