Nové hry  /  Space Hulk - Ascension (PS4)
Space Hulk - Ascension (PS4)
17.90 €
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Hra Space Hulk Ascension je 3D digitálna, ťahovo založená strategická hra, ktorá zakladá na klasickej stolovej hre a pridáva nové mechaniky v štýle RPG, nové zbrane, druhy nepriateľov, úplne novú kapitolu a hromady ďalších vymožeností. Odohráva sa v izolovaných koridoroch a hrobkám podobných komnatách starobylých plavidiel stratených vo vesmírnych pohrebiskách, hráči budú veliť malej jednotke nebojácnych vesmírnych vojakov, Terminátorov, budú ich viesť do krutých súbojov o prežitie proti hordám predátorských mimozemšťanov, Genestealerom.

 

  • Úplne nová kapitola vesmírnej pechoty, ktorá zahŕňa Terminátorov vybavených raketometmi Cyclone.
  • Získavajte skúsenosti počas misií, zvyšujte úrovne schopnostiam a atribútom, zmeňte mená Terminátorov, čím im pridáte osobitý dotyk, zmeňte ich výzbroj a vzhľad zbraní.
  • Viac ako 100 misií, ktoré sa rozpínajú v 3 kompletných kampaniach a úplné nové rýchle misie. Sú to oportunistické mini misie, ktoré získate pri prieskume hlbín neznáma v starobylých vrakoch, ktoré Vám dodajú taktické výhody, alebo sa z nich môžu stať smrteľné pasce.
  • Terminátori odhaľujú rozlohu starobylého hviezdneho vraku pri tom, ako sa vydávajú hlbšie do temnoty.
  • Herné mechaniky boli zmenené, čo hre Space Hulk Ascension pridáva pocit pravej video hry.
  • Stretnete mnohé verzie nepriateľských Genestealerov a taktiež boli pridané toxické biomorhpy, ktoré majú vlastné herné mechaniky.