Nové hry  /  Rocket League (Collectors Edition) (PS4)
Rocket League (Collectors Edition) (PS4)
24.50 €
505 Games
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Prevezmite kontrolu nad vašim vysokoletiacim a raketovo poháňaným vozidlom v tomto cenami ovenčenom futuristickom športovo akčnom hite - Rocket League.

 

Collector edícia spája všetku zábavu a šialenosti originálnej hry plus všetky autá a obsah dlcečiek "Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars," a "Chaos Run".

 

Rocket League vybaví hráčov raketovo poháňanými vozidlami, ktorými môžete narážať do lôpt a strieľať úžasné góly, alebo predvádzať epické zákroky naprieč mnohými vysoko detailnými arénami. Za použitia systému s pokročilou fyzikou, ktorý maximalizuje kontrolu jedného proti jednému. Rocket League sa spolieha na objeme a hybnosti, ktoré hráčom dávajú kompletný dojem intuitívnej hry v tejto neuveriteľnej, vysoko oktánovej predstave o futbalovej asociácií.Parádny multiplayer, rozdelená obrazovka pre 4 hráčov, 8 hráčov online, hranie o umiestnenie v rebríčkoch.
Herné módy zahŕňajú exhibíciu, neférový mód a kompletnú offline sezónu.
Prispôsobte si vaše vozidlá stovkami rôznych predmetov pre viac ako 100 miliárd možných kombinácií!
Obsahuje "Replay Viewer", prispôsobiteľné ovládanie, zmutované verzie hier (druh lopty, rýchlosť, zvýšená sila, atď.) a mnoho viac.