Nové hry  /  Air Conflicts - Pacific Carriers (PS4)
Air Conflicts - Pacific Carriers (PS4)
26.90 €
Kalypso
simulátor
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Air Conflicts - Pacific Carriers je unikátny letecký simulátor so strategickými elementmi a zaujímavým príbehom. Hra je zameraná na boje lietadiel štartujúcich na lietadlových lodiach z obdobia 2 Svetovej vojny. Na výber Vám hra ponúka možnosť zasadnúť do kokpitu Amerických a Japonských bojových krásavcov.

 

Staňte sa kapitánom lietadlovej lodi. Oblečte si uniformu amerického admirála Lucasa Starka alebo japonského admirála Hideaki Hashimita a staňte sa kapitánom lietadlovej lodi vo vodách pacifického oceána v období 2 Svetovej vojny.

 

Uchráňte svoju loď. Prevezmite kontrolu nad kanónmi lietadlovej lodi v Survive móde.

 

Vystúpte na veliteľský mostík a odhaľte nové misie.

 

Prevezmite kontrolu nad celou letkou. Namiesto kontroly len jedného lietadla, máte možnosť prevziať kontrolu nad celou letkou v špecifických misiách ktorá hra ponúka.

 

Reálne zbrane. Všetky možné zbrane, ktorými si môžete vybaviť svoje lietadlo sú založené na reálnych podkladoch.

Skutočné zasadenie hry hry s arkádovou hrateľnosťou. Každé lietadlo je limitované množstvom munície. Hra pri ktorej sa nebudete nudiť. Množstvo variabilných misií v kampani ako aj online zápolenie proti ostatným hráčom na Vás čaká v tejto úžasnej hre.

Prežite si tie najznámejšie bitky z obdobia 2 Svetovej vojny.

 

Obrovský počet lietadiel a lodí z ktorých si máte možnosť vyberať. Hra obsahuje 4 lietadlové lode, 21 bojových lodí a 12 lietadiel