Nové hry  /  South Park - The Fractured But Whole (Collectors Edition) (PS4)
South Park - The Fractured But Whole (Collectors Edition) (PS4)
79.50 €
UBISOFT
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Dostupnosť produktu: 28. marec, prijímame predobjednávky.

 

 

Collectors Edition bude obsahovať: samotnú hru, 15 cm figúrku "Coon" ( medvedíka čistotného ), 3 pohľadnice, rôzne kostýmy a výhody a plnú hru South Park The Stick of Truth na stiahnutie.

 

Od Treya Parkera a Matta Stona, tvorcov South Parku, prichádza ďalšie pokračovanie bláznivej série - The Fractured but whole a bude to pokračovanie Stick of the truth - úspešnej hry z roku 2014.

 

Opäť budete hrať za nové dieťa pridáte sa k obľúbencom ako Stan, Kyle, Kenny, či Cartman a zažijete  zábavné, poburujúce a nové RPG dobrodružstvo.

 

Hráči sa ponoria do kriminálneho podsvetia mestečka South Park s partiou hrdinov "Coon and Friends". Táto horlivá skupinka bojovníkov so zločinom bola vytvorená Ericom Cartmanom, ktorého hrdinské alter ego, The Coon, je polovičným človekom a polovičným medvedíkom čistotným. V úlohe nového dieťaťa sa hráči pridajú k hrdinom Mysterion, Toolshed, Human Kite, Mosquito, Mint Berry Crunch a rade ďalších pre boj so silami zla, zatiaľ čo sa "The Coon" snaží zo svojho tímu superhrdinov spraviť najmilovanejších hrdinov v histórii.