Nové hry  /  Sleeping Dogs (Definitive Edition) (PS4)
Sleeping Dogs (Definitive Edition) (PS4)
18.00 €
SQARE ENIX
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Dostupnosť produktu od 13. októbra - na hru prijímame predobjednávky

 

 

Definitivná edicia recenzentami oceňovaná akčná adventura, odohrávajúca sa v otvorenom svete, je remastrom hry pre novú generaciu konzol. Všetkých 24 predošlích vydaných DLC bolo integrované do hry a to vrátane epizody Year of the Snake, ktorá rozšiřuje samotný príbeh hry, a hororový Nightmare in North Point.

 

V hre Sleeping Dogs sa vžijete do úlohy tajného policajta Wei Shena, povereného infiltrovať jednu z najhrôzostrašnejších zločineckých organizácií na svete, hongkongské Triády. Počas preskúmavania rušného a preplneného ostrova Hong Kong s jeho neónmi osvetlenými postrannými uličkami a rozľahlými pouličnými trhmi sa odvíja neuveriteľný príbeh vernosti a zrady a Wei začína pochybovať o svojich vlastných motívoch, pričom je vťahovaný hlbšie do podsvetia, než si dokáže predstaviť.

 

Ostrov Hong Kong je plný akcie, kde sa každý roh ulice, každý kút trhu, každý prístavný dok, alebo mestský mrakodrap môže stať dejiskom intenzívnej prestrelky, adrenalínovej pouličnej naháňačky a intenzívneho, brutálneho boja na blízko. Sleeping Dogs Vám umožňuje predvádzať rozsiahlu sadu pohybov bojových umení vďaka jednému z najintuitívnejších a najnápaditejších bojových systémov. Predvádzajte kosti drviace kopy a kombá, výpady a do filmu sa sa hodiace ničenie herného prostredia využívajúc mnoho reálnych predmetov od kotúčových píl po telefónne búdky, od pecí po dvere z chladničky.