Nové hry  /  Republique (PS4)
Republique (PS4)
32.50 €
Madgamer
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Republique konečne vychádza aj na PS4. Hráči budú môcť ovládať Hope, mladú ženu väznenú v Metamorphosis, temnom totalitárnom štáte ovládanom všemocným Overseerom. Hacknutím do zložitého ochranného systému tohto utajeného štátu, začnú hráči s Hope zákernú a napínavú cestu za slobodou.

 

Vývojári z Camouflaj zo Seattlu vyrobili túto hru, za ktorú získali nespočetné ocenenia vrátane "Excellence in Storytelling" od International Mobile Gaming Awards (IMGA). S 87% percentným hodnotením od hráčov na Steame, hra Republique získava samé pozitívne hodnotenia.

 

Aj keď bola hra pôvodne limitovaná iba pre PC a mobilné zariadenia, hráči PS4 sa môžu tešiť na zážitok z kompletnej série hry, ktorá teraz zahŕňa aj 5. a poslednú epizódu v jednom kompletnom balení .


Ochraňujte Hope a pomáhajte jej pri úniku a zároveň pri nabúraní všetkých možných sieťovo podporovaných zariadení a riešením zložitých hádankových scenárov počas cesty. Hráči sa môžu nabúrať do bezpečnostných kamier, vypnúť svetlá, odpočúvať hovory, privolávať výťahy a zamykať dvere pred nosmi prenasledovateľov Hope.

Republique je viac ako hra o zakrádaní. Vytvorením herného štýlu, ktorý podporuje symbiotický vzťah medzi Hope a hráčom, sa budú hráči viac zaoberať ochranou Hope. Okrem hlavného príbehu môžu hráči zbierať zakázané knihy, VHS kazety a iné unikátne predmety, vďaka ktorým sa hráči ešte viac ponoria do futuristického dystopického sveta.

Republique je vytvorená tímom veteránom v obore, ktorý boli za AAA titulmi ako Metal Gear Solid, Halo, F.E.A.R. a prelomovými videami ako Skyrim TV spot,alebo ikonickými iPod "silhouette" reklamami.