Nové hry  /  Alien - Isolation (PS3)
Alien - Isolation (PS3)
17.90 €
SEGA
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Nostromo edícia hry obsahuje DLC Crew Expendables

Bonusový obsah Postradatelná posádka (Crew Expendables) – môžete hrať za jedného z troch preživších členov posádky len pár okamihov po Brettovej smrti v čeľustiach příšery. Ako Ellen Ripleyová, Dallas a Parker môžete preskúmať Nostromo od obytnej paluby až po strojovňu a spojeným úsilím za pomoci Lambertovej a Asha vylákať Votrelca do pretlakovej komory.

 

Objavte skutočný význam slova strach v Alien: Isolation, hororovej hre postavenej do atmosféry neustáleho strachu a smrteľného nebezpečenstva. Pätnásť rokov po udalostiach z Alien, dcéra Ellen Ripley - Amanda vstupuje do zúfalého boja o prežitie, na misii za objavením pravdy stojacej za zmiznutím jej matky.
 

Ako Amanda budete prechádzať neustále viac kolísajúcim svetom, kde budete konfrontovaní z každej strany panikáriacim, zúfalým obyvateľstvom a nepredvídateľnými a nemilosrdnými Alienmi.

Slabí a nepripravení musíte zbierať zdroje, improvizovať riešenia a použiť svoj dôvtip, nie len aby ste uspeli na svojej misii, ale jednoducho aby ste dokázali ostať nažive.
Prekonajte neustále smrteľné nebezpečenstvo - Prežite neustály strach, kde skutočne dynamický a reagujúci Alieni využívajú svoje zmysly, aby Vás ulovili a reagujú na každý Váš pohyb.
Improvizujte aby ste prežili - Hackujte systémy, zbierajte základné zdroje a vytvárajte veci, vďaka ktorým sa dokážete popasovať s každou situáciou. Vyhnete sa svojim nepriateľom, odlákate ich, alebo sa im postavíte tvárou v tvár?
Preskúmajte svet záhad a zrád - Ocitnite sa v prepracovanom Sevastopole, vo vyradenej obchodnej stanici na okraji vesmíru. Stretnete množstvo rozličných obyvateľov vo svete zjazvenom strachom a nedôverou.