Nové hry  /  Starhawk (PS3)
Starhawk (PS3)
9.50 €
Sony
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Starhawk poteší hráča predovšetkým plnohodnotnou singleplayerovou kampaňou, ktorá v pôvodnom titule Warhawk chýbala. Vracia sa samozrejme i multiplayer, ktorý urobil značke dobré meno.

Vžijeme sa do role Emmetta Gravesa, baníka dolujúceho minerál nazývaný Rift na okraji známeho vesmíru. Vzácne účinky tohto minerálu ho však premenili na superbijca. Nepriateľom budú mutanti. Kedysi ľudia, na ktorých bohužiaľ Rift zareagoval trochu inak a tí tak nedobrovoľne podstúpili menšiu plastiku. Graves má však okrem prežitia na srdci i hľadanie svojho strateného brata, ktorý je vodcom zmutovanej rasy Outcast.

Z jednotlivých úrovní hry dostanete pocit divokého západu vo vesmíre. Úrovne sú obrovské, rozľahlé a navrhnuté špecificky pre prispôsobivé hrania s AI, ktorá reaguje na počínanie hráča a neustále mení stratégiu. Hrateľnosť ale trochu odbočuje k RTS žánru, predovšetkým vďaka vychytávke nazývanej „Build and Battle". Ako hráči zabíjajú nepriateľov a bojujú o život, zbierajú zdroje, ktoré môžu pre zmenu utrácať za rôzne "stavby", ktoré vám zhodia z obežnej dráhy. To zahŕňa rôzne steny, oceľové vráta, pristávaciu dráhu, či automatické palné veže. Všetko ale môže samozrejme byť zničené.