Nové hry  /  Resistance - Fall of Man (PS3)
Resistance - Fall of Man (PS3)
9.50 €
Sony
akčná
Dodacia lehota: ihneď

Exkluzívne FPS pre konzolu PLAYSTATION 3, odohrávajúce sa v alternatívnej minulosti, konkrétne v 50. rokoch minulého storočia. K druhej svetovej vojne nikdy nedošlo a celý svet miesto neho demoluje niečo iné, oveľa strašnejšia pohroma – Chimera. Jedná sa o entitu, či skôr rasu neznámeho pôvodu, ktorá sa začala šíriť z Ruska a postupne zachvátila celú Európu. Príslušníci rasy Chimera pritom nebojujú klasickými zbraňami. Ich najväčšia zbraň je vírus, ktorý všetko živé premení na Chimeru.

Nádej ľudstva na prežitie je veľmi malá a poslednou nádejou sú jednotky britskej a americkej armády. Hlavnú úlohu pritom hrá seržant US Army Nathan Hale, do kože ktorého sa prevtelíte, aby ste sa v spolupráci so svojimi spolubojovníkmi predsa len pokúsili o nemožné a Chimeru zneškodnili.

Okrem štýlového spracovania a naliehavej apokalyptickej atmosféry, hra ponúka adrenalínovú hrateľnosť, kde budete v masívnych bitkách páliť po všetkom čo sa pohne a bude to vypadať ako Chimera. Vďaka výkonu HW konzoly PLAYSTATION 3 sa dočkáme rozľahlých bojísk s vysokou mierou interaktivity, pokročilej AI nepriateľov i spolubojovníkov a samozrejme i rady audiovizuálnych efektov. Tých si budete môcť užívať ako v singleplayer príbehovej kampani, tak pri hraní niekoľkých multiplayer módov. Podporovaný je aj on-line multiplayer pre 32 hráčov, splitscreen offline multiplayer pre 4 hráčov a kooperatívny multiplayer pre dvoch hráčov, ktorí spolu absolvujú singleplayer kampaň.