Nové hry  /  Resistance - Double Pack (PS3)
Resistance - Double Pack (PS3)
33.90 €
Sony
akčná
Dodacia lehota: do 5 dní

Balenie obsahuje hry Resistance: Fall of Man a Resistance 2 a bonusový stiahnuteľný obsah: SRPA Sentinel uniformu Josepha Capelliho pre Resistance 3 multiplayer režimy.

Resistance: Fall of Man

Exkluzívne FPS pre konzolu PlayStation 3, odohrávajúce sa v alternatívnej minulosti, konkrétne v 50. rokoch minulého storočia. K 2. svetovej vojne nikdy nedošlo a celý svet miesto neho demoluje niečo iné, oveľa strašnejšia pohroma – Chimera. Jedná sa o entitu, či skôr rasu neznámeho pôvodu, ktorá sa začala šíriť z Ruska a postupne zachvátila celú Európu. Príslušníci rasy Chimera pritom nebojujú klasickými zbraňami. Ich najväčšia zbraň je vírus, ktorý všetko živé premení na Chimeru.

Nádej ľudstva na prežitie je veľmi malá a poslednou nádejou sú jednotky britskej a americkej armády. Hlavnú úlohu pritom hrá seržant US Army Nathan Hale, do kože ktorého sa prevtelíte, aby ste sa v spolupráci so svojimi spolubojovníkmi predsa len pokúsili o nemožné a Chimeru zneškodnili.

Okrem štýlového spracovania a naliehavej apokalyptickej atmosféry, hra ponúka adrenalínovú hrateľnosť, kde budete v masívnych bitkách páliť po všetkom čo sa pohne a bude to vypadať ako Chimera. Vďaka výkonu HW konzoly PlayStation 3 sa dočkáte rozľahlých bojísk s vysokou mierou interaktivity, pokročilej AI nepriateľov i spolubojovníkov a samozrejme i rady audiovizuálnych efektov. Tie si môžete užívať ako v singleplayer príbehovej kampani, tak pri hraní niekoľkých multiplayer módov. Podporovaný je aj on-line multiplayer až pre 32 hráčov, splitscreen offline multiplayer pre 4 hráčov a kooperatívny multiplayer pre dvoch hráčov, ktorí spolu absolvujú singleplayer kampaň.

Resistance 2
Pokračovanie akčného boja proti mimozemšťanom, ktoré nadväzuje na koniec prvého dielu.

Vrtuľník, s ktorým sa vraciate domov je zostrelený kdesi nad Islandom a Vy sa znovu ocitáte medzi stovkami rozzúrených nepriateľov. Z Islandu sa bude Váš hrdina prebojovávať až do Ameriky, kde navštívite množstvo miest, ako je San Francisco alebo Chicago. Opäť očakávajte excelentné grafické spracovanie, hordu nepriateľov, tentoraz však tiež obrovitých bossov a kooperatívnu hru až pre 8 hráčov.