Nové hry  /  Uncharted 3 - Drakes Deception CZ (PS3)
Uncharted 3 - Drakes Deception CZ (PS3)
17.90 €
Sony
adventúra
Dodacia lehota: ihneď

Nathan Drake sa vo svojom treťom dobrodružstve vydáva z ľadových plání a zo skalistých pohorí Tibetu, do slnkom rozpálenej arabskej púšte, kde bude hľadať dávno stratené mesto. Na ceste za dobrodružstvom stretne staré známe postavy, predovšetkým svojho parťáka Sullyho a množstvo nových postáv.

Očakávajte dychberúce a adrenalínové zážitky, veľa akcie a občas i nejakú tú hádanku na precvičenie mozgových závitov. Skrátka to, čo na sérii Uncharted toľko milujete a čo od nej očakávate.

Technická stránka hry opäť pokročila, čo dokazuje i využitie technológie, ktorá bola použitá i vo filme Avatar od Jamesa Camerona.

Nathan Drake sa teraz môže vysporiadať so súperovi viacerými spôsobmi ako kedy predtým, vďaka boju z blízka s viacerými protivníkmi súčasne, kontextuálnym melee útokom a novým stealth možnostiam.
Kompetitívny a kooperetívny multiplayer sa vracia s úplne novými zážitkami a masívne rozšírenými funkciami. Séria Uncharted ponúka jedinečný multiplayerový zážitok, nakoľko po prvýkrát prináša vzrušujúce filmové prvky z kampane pre jedného hráča do multiplayeru.
Vďaka kombinácii príbehu s dramatickými akčnými sekvenciami a vzrušujúcim tempom prináša Uncharted 3: Drake’s Deception interaktívny filmový zážitok, ktorý stiera hranice medzi hrami a hollywoodskými filmami.
Nové miesta, nové výzvy, ohromujúce detailné prostredie. Cesta Nathan-a Drake-a Vás zavedie do rôznych veľkolepých miest z Európy na Blízky východ.