Nové hry  /  South Park - The Stick of Truth (PS3)
South Park - The Stick of Truth (PS3)
14.90 €
UBISOFT
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Z nebezpečných bojísk ihriska štvrtej triedy povstane mladý hrdina, predurčený byť záchrancom South Parku. Od tvorcov South Parku, Treya Parkera a Matta Stonea prichádza epická výprava stať sa ... niekym. Predstavuje sa RPG South Park: The Stick of Truth.

Začínate ako nový chalan v meste čeliaci mučivej výzve: hľadaniu kamarátov. Potom, ako začnete svoje dobrodružstvo, sú deti South Parku zapletené do celomestského a skutočného RPG, vyvolávajúc imaginárne kúzla a tasiac falošné meče. Postupom času sa jednoduchá detská hra vyhrotí do boja medzi dobrom a zlom, ktoré hrozí zničiť svet.

Vyzbrojte sa legendárnymi zbraňami aby ste porazili krabých ľudí, slipových gnónov, hipíkov a ďalšie sily zla. Objavte stratený Prútik pravdy a vyslúžte si svoje miesto po boku Stana, Kylea, Cartmana a Kennyho ako ich nový priateľ. Ak uspejete, stanete sa spasiteľom South Parku a upevníte si svoje spoločenské postavenie na základnej škole v meste. Zlyhajte a budete navždy známy ... ako loser.

Napísaná a nahovorená Treyom Parkerom a Mattom Stoneom prináša The Stick of Truth jedinečný South Park humor na pole video hier.
Vyslúžte si svoje miesto po boku Stana, Kylea, Cartmana a Kennyho a pripojte sa k ich v hysterickému dobrodružstvu zachrániť South Park.
Naverbujte klasické South Park postavy na svoju stranu.
Vyzbrojte sa po zuby arzenálom magických zbraní a mystických brnení.
Vložte sám seba do South Parku vďaka miliarde možností prispôsobenia postavy, oblečenia a zbraní.

 

)