Nové hry  /  God of War Collection (Essentials ed.) (PS3)
God of War Collection (Essentials ed.) (PS3)
14.90 €
Sony
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

God of War Collection obsahuje Blu-Ray disk na ktorom sa nachádzajú prvé dva diely trilógie God of War, ktoré je možné spustiť na konzole PlayStation 3. Medzi hlavné prednosti tejto jedinečnej kolekcie patria kompletne prerobená grafika do HD, 60 fps či podpora trofejí pre obe hry.

 

God of War

Brutálny svet starovekého Grécka prichádza v akčnej hre God of War. V roli Kratosa zažijete epickú cestu s viacerými koncami, ktorá je vyplnená nástrahami, nepriateľmi, ako aj logickými hádankami, ktoré posúvajú dej vpred. V hra nájdete filmové sekvencie v trvaní viac ako jednej hodiny, unikátny bojový systém, šplhanie po lanách, zliezanie skál, plávanie. Cesta k pandorinej skrinke a porážke boha vojny Aresa je ťažká, avšak odmena bohatá.

 

Temná časť života v mytologickom Grécku

Veľký výber pohybov: húpanie na lane, zliezanie skál, plávanie v rieke.

Rozšírený bojový systém s množstvom bojových pohybov

Hlavné zbrane sú dve čepele, každá pripevnená k jednej ruky

Stretnite sa s najväčšími mytologickými príšerami: medúzami, kyklopmi, minotaurmi, harpyami.

Magický systém, ktorý Vám prepožičia silu bohov: použite hlavu medúzy k zmrazeniu nepriateľov, zasiahnite ho bleskom, zničte ho Aresovým mečom

Reálny interaktívny svet, vojaci bojujú a umierajú, budovy padajú k zemi

 

God of War 2

Pokračovanie skvelej akčnej adventúre, ktorej príbeh začne presne tam, kde skončil dej pôvodnej hry. Z bojovníka Kratosa je boh vojny, ktorému sa v brutalite a krutosti nevyrovná ani jeho predchodca Ares. Každý, kto sa Kratosovi postaví do cesty, to odnesie a na vlastnej koži pozná hnev boha, ktorý bol predtým smrteľným bojovníkom.

 

Kratos však trpí. Neustále má pred očami svoju stratenú rodinu a strašné zločiny, ktoré spáchal v minulosti. Jeho duša nemá ani chvíľku pokoja. Aby sa zbavil tohto nekončiaceho mučenia, rozhodne sa Kratos k niečomu, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo, ani bohu, ani človeku. Kratos chce zmeniť svoj osud.

 

Množstvo starých známych i celkom nových protivníkov (kyklop, lietajúci grif, cerberus a množstvo ďalších).

Nové pohyby, nové komba.

Mágia postavená na prírodných elementoch.

Bossovia.