Nové hry  /  Incredibles (PS2)
Incredibles (PS2)
9.90 €
THQ
detská
Dodacia lehota: ihneď

Bob Parr kedysi býval jedným z najväčších svetových supehrdinov - pod pseudonymom Pán Úžasný každý deň zachraňoval životy a zvádzal boje so zloduchmi. Teraz však pracuje ako likvidátor škôd v poisťovne a jediné súboje, ktoré zvádza, sú s časom a vzrastajúcou nadváhou.

Keď ho (spolu so všetkými ostatnými legendárnymi bojovníkmi proti zločinu) pred pätnástimi rokmi donútil sled nešťastných omylov a súdnych sporov povesiť svoj super oblek na rebrík, prijal i zo svojou ženou Helen (Pani Úžasnou) občiansku totožnosť a teraz sa snaží so svojimi tromi deťmi žiť normálnym životom.

Bob má ale neochvejné nutkanie vrátiť sa do akcie, k čomu dostane príležitosť v okamihu, keď ho tajomná správa povolá k splneniu prísne tajnej úlohy na vzdialenom ostrove. Keď Bob zistí, že za celým tajomstvom stojí génius zločinu a jeho diabolská pomsta, vydáva sa zvyšok rodiny Úžasných na záchranu akciu, ktorá je pozoruhodná nevídaným súbojom dôvtipov a super schopností.

Používajte svoje super schopností proti bombám, strelám, robotom či laserom, ktoré ovláda Váš nepriateľ. Pokiaľ vhcete ako niektorý z Úžasňých prežiť, musíte byť proste úžasný.

Akčná adventúra na motívy filmu.
Hráte za všetky hlavné postavy z tohoto snímku.
Pomocou zvláštnych superschopností jednotlivých postáv bojujete, pretekáte a riešite akčné či dobrodružné úlohy.
Celých viac než 18 úrovní je plných filmovej akcie, dobrodružstva a nutnej dávky humoru.