Nové hry  /  Zombi (PC)
Zombi (PC)
16.90 €
UBISOFT
akčná
Dodacia lehota: 14 dní
Jazyk:
Titulky:
Londýn upadá. Ste pripravení? Finálna pohroma je tu. Bolo to predpovedané. Druhýkrát v histórii veľká nákaza zamorila Londýn v mračne smrti. Big Ben zvoní, zatiaľ čo tisíce umierajú, alebo sú infikovaní nákazou horšou ako smrť.

Stále dýchate, zatiaľ, ale ako dlho dokážete prežiť v labyrinte londýnskych ulíc a podzemných chodieb obklopení nakazenými a opustení okolitým svetom? Hrôzostrašné zvyšky ľudskosti sa zakrádajú ulicami a vyčkávajú na okamih, kedy sa budú môcť nasýtiť na Vašom živom mäse.
Survival zážitok zo Zombie bol vylepšený a prenesený na next-gen konzoly a PC.

Hlavné prvky:
Čistokrvný survival horor - Zásob je poskromne, nepriateľov veľa a nikdy neviete, kedy a či nájdete ďalšie zbrane, muníciu, lekárničku alebo jedlo. To, ako s tým málom zásob naložíte, bude rozhodovať o vašom prežitie!

Jeden pokus - Prežitie nie je garantované! Ak Vaša postava zomrie, tak sa stane nakazeným a pridá sa k horde nemŕtvych v uliciach Londýna. Do hry sa vrátite ako úplne nová postava a znovu sa pokúsite prežiť!

Bug-out bag - Tzv. Bug-out bag obsahuje všetky Vaše veci, nástroje, inventár, lékarničky a mapy. Nenechajte sa rozptyľovať, pretože zombie Vás môžu napadnúť na každom kroku! Ak sa Vám nepodarí prežiť, potom váš batoh zostáva s touto postavou, ktorá je teraz zombie a je len na Vás, či sa ju pokúsite získať späť!