NINTENDO Wii  [17]
XBOX 360  [12]
PlayStation 3  [443]
PlayStation 4  [858]
Nintendo Wii  [19]
Nintendo 3DS  [30]
XBOX 360  [261]
XBOX ONE  [395]
PC Windows  [351]
» 
adventúra  [39]
» 
akčná  [117]
» 
bojová  [6]
» 
detská  [70]
» 
logická  [12]
» 
RPG - MMORPG  [33]
» 
simulátor  [29]
» 
športová  [4]
» 
stratégia  [27]
» 
závodná  [14]
POP! figúrky  [489]
Repliky  [25]
Steelbooky  [11]
Steam  [18]

Nové hry  /  Zombi (PC)
Zombi (PC)
16.90 €
UBISOFT
akčná
Dodacia lehota: 14 dní
Jazyk:
Titulky:
Londýn upadá. Ste pripravení? Finálna pohroma je tu. Bolo to predpovedané. Druhýkrát v histórii veľká nákaza zamorila Londýn v mračne smrti. Big Ben zvoní, zatiaľ čo tisíce umierajú, alebo sú infikovaní nákazou horšou ako smrť.

Stále dýchate, zatiaľ, ale ako dlho dokážete prežiť v labyrinte londýnskych ulíc a podzemných chodieb obklopení nakazenými a opustení okolitým svetom? Hrôzostrašné zvyšky ľudskosti sa zakrádajú ulicami a vyčkávajú na okamih, kedy sa budú môcť nasýtiť na Vašom živom mäse.
Survival zážitok zo Zombie bol vylepšený a prenesený na next-gen konzoly a PC.

Hlavné prvky:
Čistokrvný survival horor - Zásob je poskromne, nepriateľov veľa a nikdy neviete, kedy a či nájdete ďalšie zbrane, muníciu, lekárničku alebo jedlo. To, ako s tým málom zásob naložíte, bude rozhodovať o vašom prežitie!

Jeden pokus - Prežitie nie je garantované! Ak Vaša postava zomrie, tak sa stane nakazeným a pridá sa k horde nemŕtvych v uliciach Londýna. Do hry sa vrátite ako úplne nová postava a znovu sa pokúsite prežiť!

Bug-out bag - Tzv. Bug-out bag obsahuje všetky Vaše veci, nástroje, inventár, lékarničky a mapy. Nenechajte sa rozptyľovať, pretože zombie Vás môžu napadnúť na každom kroku! Ak sa Vám nepodarí prežiť, potom váš batoh zostáva s touto postavou, ktorá je teraz zombie a je len na Vás, či sa ju pokúsite získať späť!