Nové hry  /  Heroes of Might and Magic 4 CZ (Complete) (PC)
Heroes of Might and Magic 4 CZ (Complete) (PC)
7.90 €
UBISOFT
stratégia
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Balenie obsahuje základnú hru Heroes of Might and Magic 4 a datadisky Heroes of Might and Magic 4: The Gathering Storm a Heroes of Might and Magic 4: Winds of War.


Heroes of Might and Magic 4
Pokračovanie veľmi úspešnej série Heroes of Might and Magic. V hre ovládate niekoľko hrdinov rôznych povolaní, ako napr. Druid, Čarodejník, alebo Rytier. Vďaka ním môžete dobývať mestá a v nich stavať rôzne budovy. Spolu s hrdinami cestujete nebezpečným fantasy svetom, bojujete s príšerami (drakmi, škriatkami, goblinmi, a pod.), získavate silné artefakty, tvoríte armády z divokých beštií, alebo neohrozených paladinov. Zaujímavý príbeh, vynikajúco spracovaný, prvky ekonomických hier, Role-Playing a skvelá hrateľnosť.

Heroes of Might and Magic 4: The Gathering Storm
Prvý oficiálny datadisk do úžasnej stratégie, ktorý hru obohacuje o nové mapy a kampane, príšery, artefakty, hrdinov a ďalšie.

Heroes of Might and Magic 4: Winds of War
Druhý datadisk k populárnej strategickej hre ponúka kampane odohrávajúce sa v zemi menom Channon, ktorá je veľkým a husto obývaným kráľovstvom.

 

Minimálna konfigurácia:
IBM PC alebo 100% kompatibilné, MS Windows 95/98/ME/XP//2000, Pentium procesor 450MHz, Pamät 128MB RAM, 1,2GB volného miesta na HDD, Grafická karta 4MB RAM, Zvuková karta kompatibilná s DirectX, Monitor rozlišení 800x600 16bit, 4x rychlostné CD-ROM, DirectX 8.x alebo vyššie.