Nové hry  /  Torchlight CZ (PC)
Torchlight CZ (PC)
5.90 €
JoWooD
RPG - MMORPG
Dodacia lehota: ihneď

Profesionálna verzia s českými titulkami.

Ak poznáte Diablo, určite viete, čo od tohto podareného klonu očakávať. Podzemné dungeony a množstvo príšer, ktoré musíte vymazať z povrchu pod zemského. Je potrebné tiež upozorniť, že tieto dungeony sú rovnako ako v Diable náhodne generované. K dispozícii máte tri rôzne postavy, za ktoré môžete hrať (mág, zlodej a bojovník). Samozrejme má každá postava inventár na zbrane a rozličné elixíry, pomocou ktorých môžete svoje vybavenie vylepšovať. Rovnako ako svoje schopnosti.

Torchlight nie je ale len čistou kópiou Diabla. Tvorcovia museli samozrejme i niečo pridať. Jednou z vecí navyše je maznáčik, ktorého budete mať po svojom boku hneď od začiatku hry. Pes alebo mačka, ktorí počas súboja nemôžu zomrieť, budú za Vás zbierať predmety a dokonca môžu dobehnúť do mesta, aby ich predali a priniesť Vám peniaze. Čo znamená, že sa môžete starať len o akciu a žiadne zdĺhavé chodenie do mesta a späť. Nemusíte sa dokonca starať ani o opravy svojich zbraní. Jednoducho sa nezničia. V dungeonoch je množstvo pascí a skrytých miestností.

Minimálna konfigurácia :
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 800MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM (GeForce 2 / Radeon 7200 / intel GMA 950), 0.40GB voľno na disku, DVDROM.

Hra je kompatibilná s väčšinou zo zabudovaných grafických kariet do základnej dosky a novšími notebookmi