Nové hry  /  Sniping Games of All Time 2
Sniping Games of All Time 2
7.50 €
Madgamer
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Kolekcia Sniping Games of All Time 2 obsahuje The Royal Marines Commando, Operation Thunderstorm, Terrorist Takedown 3 a Call of Victory.
 
The Royal Marines Commando
Píše sa rok 1941 a nemecká vojenská mašinéria pustoší Európu. Britská tajná služba získava tajné dokumenty, ktoré popisujú nový typ vražednej nemeckej zbrane. Nacistom poskytne celosvetovú námornú prevahu a obrovskú výhodu nad spojencami. A tak do akcie nastupujú Kráľovská námorná pechota.
 
Operation Thunderstorm
Hra sa odohráva v roku 1942 práve v čase keď zúri vojna a nemecká vojenská mašinéria naberá najväčšie obrátky. Dobyté územie sa rozkladá na 3 širokých častiach Európy. Na západe sa tiahne až po Pyreneje a na východnom fronte môžu nemecký vojaci vidieť zrúcaniny Kremľa.
Jediná krajina západnej Európy, ktorú si Nemecko nepodmanilo je Veľká Británia. V jednom tajnom veliteľskom stredisku je pripravený plán: nemecké bojové jednotky budú zničené cielenými útokmi.
 
Terrorist Takedown 3
Zlikvidujte somálsku teroristickú hrozbu!
Keď notoricky známa teroristická skupina unesie loď zo somálskeho pobrežia, je povolaná elitná protiteroristická jednotka, ktorá musí čo najefektívnejšie vyriešiť problém.
 
Call of Victory
Staňte sa príslušníkom americkej armády v období 2. svetovej vojny s jedinečným darom presnej mušky. Dostaňte sa hlboko za nepriateľské línie a napriek tomu, že ste vytrénovaným ostreľovačom, budete musieť využiť všetky druhy zbraní, ktoré sa Vám dostanú do rúk, samozrejme najlepšie, ako to len pôjde. Zachrániť Vás môže iba okamih prekvapenia a presný smrteľný zásah.