Nové hry  /  Funky Barn (WiiU)
Funky Barn (WiiU)
44.90 €
505 Games
detská
Dodacia lehota: do 5 dní
Jazyk:

Starajte sa o chod svojej 3D farmy plnej zábavy. Ste pripravený spracovať vlnu? Vhoďte ovcu do strihacej mašiny z ktorej vyletí ako kanónová strela, prekvapená ale ostrihaná. Pripravený zozbierať úrodu? Lietajúci prístroj na zberanie úrody ovocia a obilia bude šialene lietať po vašej farme a zbierať boxy s ovocím a obilia. S množstvom zábavnými a strelenými prístrojmi a roztomilými, ale popletenými zvieratkami, Funky Barn si užijete množstvo zábavy .

Nasaď si slamený klobúk, obleč si pracovné montérky a uchop Wii U GamePad. Je čas si zašpiniť ruky! Venuj svoj čas a odhodlanie pre kúsok svojho farmárskeho ranču a postav sa výzve vybudovať si nádherný ranč plný zvieratiek, úrody, stromov a mnoho ďalšieho. Potom si ho prebuduj do najšialenejšej farmy akú svet ešte nevidel ,plnej strelených prístrojov a roztomilých ale popletených zvieratiek. Toto nie je farma ako každá druhá. Toto je tvoja farma. A je to farma akú svet ešte nevidel!

Staraj sa a manažuj svoje roztomilé a popletené zvieratká, každé s jedinečnou osobnostau a požidavkami ( kravičky sa zbožňujú hrať s prasiatkami a spravia všetko preto aby sa k svojim priateľom dostali, dokonca prebúrajú plot )
Využite množstvo prístrojov na farmárčenie ako strihacie zariadenie na strihanie ovečiek, lietajúci box na zberanie úrody, a zberač vajec, ktorý vyzerá ako obrovské vajce s topánkami.
Vložte svoje ruky do farmárčenia. Zatraste, nakloňte , dotikajte sa a dokonca zadávajte hlasové pokyny prostredníctvom Wii U ovládača .
Strategicky budujte svoju infraštruktúru, manažujte svoj rozpočet, budujte vodné pumpy, stavajte cesty, kupujte farmárske psy a saďte stromy pre udržiavanie čistoty vzduch.