Nové hry  /  Rollercoaster Tycoon 3D (3DS)
Rollercoaster Tycoon 3D (3DS)
19.90 €
ATARI
detská
Dodacia lehota: 7-14 dní
Jazyk:

Od budovania najdivokejšej horskej dráhy po výber perfektného miesta pre Vaše obchody a zariadenia si môžete vôbec po prvýkrát konečne vychutnať klasický RollerCoaster Tycoon zážitok na vreckovom zariadení.

Naplno si vychutnajte funkcie, ktoré urobili oblúbenú sériu tak populárnou.
Hlboký systém konštrukcie dráhy a robustné možnosti prispôsobenia zábavného parku. Navrhnite najdivokejšie, najnápaditejšie horské dráhy v editore Coaster Creator pomocou užívateľsky prívetivého, dotykového ovládania a širokého výberu možností vylepšení a tém.
Svet RollerCoaster Tycoon nie je len o vytváraní horskej dráhy. Spravovanie zábavných parkov je rozhodujúce pre udržanie prísunu financií pre ďalšiu výstavbu! Toto najnovšie pokračovanie komprimuje menežment do prenosného formátu, vďaka čomu vzniká náročná, ale zvládnuteľná hrateľnosť pre hráčov všetkých vekových kategórií.
Úplnou novinkou v sérii je režim Coaster Story, ktorý kombinuje výuku a výzvy v zábavnej forme. Vyberte si svoju vlastnú postavu a vyrazte na cestu okolo sveta, aby ste rozšírili svoje impérium. Postupom v hre sa odomkajú tony unikátnych atrakcií, motívov, vybavení a ďalšie.
Ak sa chcete dostať priamo do akcie, zahrajte si otvorený režim Park Sandbox a hrajte RollerCoaster Tycoon 3D klasickým spôsobom, kde jediná vec, na ktorej záleží, je Váš zábavný park.
Vďaka pokročilým sieťovým schopnostiam konzoly Nintendo 3DS je zdieľanie Vašich parkov teraz ešte jednoduchšie ako kedykoľvek predtým!