Nové hry  /  Castlevania - Lords of Shadow - Mirror of Fate (3DS)
Castlevania - Lords of Shadow - Mirror of Fate (3DS)
35.90 €
KONAMI
RPG
Dodacia lehota: do 5 dní
Jazyk:

Hra Mirror of Fate, odohrávajúca sa 25 rokov po udalostiach z Castlevania: Lords of Shadow, odhaľuje príbeh potomkov Gabriela, ktorí vedú svoj vlastný boj v každom veku, len aby odhalili svoj skutočný, šokujúci osud.

Trevor Belmont, rytier Bratstva Svetla sa vydáva pomstiť smrť svojej matky rukami svojho vlastného otca, ktorý sa teraz vrátil po rokoch z exilu a prebýva v tajomnom hrade. Ten, ktorý bol kedysi známy ako Gabriel Belmont, je teraz známy ako mocný upír Dracula. Dracula vyhlásil vojnu Bratstvu a tak je pripravená scéna pre kataklyzmatické zúčtovanie medzi otcom a synom!

Hrajte za viac postáv počas dejín v boji prosti svojho predokovi Draculovi, pričom sa zakaždým dozviete čosi viac o svojej histórii a prečo musí klan Belmontovcov odčiniť hriechy svojho predka. Opovážite sa pokúšať svoj osud?
Vychutnajte si hru za rôzne postavy, každú s unikátnymi schopnosťami a zručnosťami v rôznych epochách. Ovládajte legendárneho Trevora a Simona Belmontovcov a ďalších v boji proti Draculovi a jeho poskokom.
Odovzdajte svojim potomkom Vaše novonadobudnuté schopnosti v každej epoche a odhaľte skutočný osud Belmontovcov. Vďaka obrovskému množstvu komb a hlbokému strategickému bojovému systému je táto Castlevania vzrušujúca akčná hra s hlbokým príbehom.
Zažite titanské súboje v plnom 3D a poratze obrovských bossov. Použite svoje sekundárne zbrane a magické schopnosti, aby ste pokorili týchto úžasných nepriateľov.
Ponorte sa do super vysokého rozlíšenia a detailnej 3D polygónovej grafiky.
Použite mágiu na zvrat v boji! Zabite nepriateľov, aby ste získali skúsenosti a zakúpte si nové kombá a schopnosti pomocou Vašej cestovnej knihy. Hrajte dobre a budete odmenený.