NINTENDO Wii  [17]
XBOX 360  [12]
PlayStation 3  [433]
PlayStation 4  [841]
Nintendo Wii  [19]
Nintendo 3DS  [30]
» 
adventúra  [4]
» 
akčná  [4]
» 
bojová  [2]
» 
detská  [12]
» 
logická  [2]
» 
simulátor  [3]
» 
športová  [1]
» 
závodná  [2]
XBOX 360  [258]
XBOX ONE  [377]
PC Windows  [345]
POP! figúrky  [480]
Repliky  [25]
Steelbooky  [11]
Steam  [18]

Nové hry  /  Anglers Club - Ultimate Bass Fishing 3D (3DS)
Anglers Club - Ultimate Bass Fishing 3D (3DS)
16.90 €
D3 Publisher
simulátor
Dodacia lehota: 7-14 dní
Jazyk:

Angler’s Club: Ultimate Bass Fishing 3D zachytáva vzrušenie z turnaja v rybolove tým, že poskytuje najautentickejší a najprirodzenejší zážitok z rybárčenia na prenosnom systéme v skvelom 3D. Vďaka viac ako 40 majstrovským turnajom, môžete súťažiť a vyhrávať trofeje pomocou rôznych zručností a stať sa šampiónom svetovej triedy. Môžete si vybrať z ponuky lodí a viesť ich cez legendárne vody jazera Sunrise v snahe chytiť čo najväčší úlovok.

Angler’s Club Vám umožňuje vytvárať a upravovať svoje vlastné postavy pomocou in-game nástrojov, vytvárať fotografie so vstavaným fotoaparátom a vytvoriť rybára podľa svojej podoby. Navyše môžete zvýšiť svoje rybárske zručnosti a vedomosti pomocou realistických návnad, navijákov, prútov a ďalšieho vybavenia, takže hra je skvelý nástroj pre začiatočníkov naučiť sa športu, a nadšencov rybárčenia, ktorí sa chcú tešiť z jazera kdekoľvek.
Angler's Club: Ultimate Bass Fishing 3D predvádza využitie grafických možností systému Nintendo 3DS a vtiahne Vás do hry, kde si môžete vychutnať krásu jazera a nebývalé množstvo vizuálnej hĺbky v úsilí o veľký úlovok!
Sťaňte sa najlepším rybárom a otestujú si svoje zručnosti vo viac ako 40 turnajoch v rôznych disciplínach, aby ste vyhrali finančné odmeny a nakúpili lepšie vybavenie.
Prispôsobte si rybárske schopnosti a dostaňte sa na vrchol výberom vhodného člna, rybárskych miest a využitím výberu špičkového vybavenia a viac ako 500 rôznymi druhmi návnad.
Vďaka rozľahlosti jazera môžete nahodiť kdekoľvek v snahe chytiť rôzne druhy rýb vrátane legendárneho úlovku.
Vytvorte si jedinečný zážitok z rybárčenia pomocou svojho 3DS s vstavaným fotoaparátom a vytvorte si rybára k obrazu svojmu použitím skutočného obrazu.