Herné zariadenia  /  Razer Kraken Forged Headset
Razer Kraken Forged Headset
243.90 €
Razer
Slúchadlá a headsety
Dodacia lehota: 3 dni

Spoločnosť Razer prichádza s elitnými slúchadlami Kraken Forged edícia, ktoré vybavila veľmi robustnou konštrukciou, zvukovou kvalitou, mikrofónom, pohodlným tvarom a spoľahlivosťou. Ľahké prevedenie dovoľuje slúchadlá nosiť aj dlhšiu dobu nasadené na ušiach, bez toho aby ste je znateľne cítili. Pre online komunikáciu potom možno využiť citlivý mikrofón.

 

Slúchadlá Razer Kraken Forged sú vybavené veľkými 40mm neodymovými zvukovými meničmi, ktoré užívateľovi prinesú kryštálovo čistý zvuk s vysokým rozsahom výšok i stredov doplnených o veľmi hlboké a silné basové tóny. Vďaka tomu je možné ich využiť ako posluchové alebo herné slúchadlá.

 

Náušníky je možné ľahko zložiť a tým značne zmenšiť veľkosť slúchadiel. Slúchadlá sa vďaka skladacej konštrukcii ľahko prenášajú a môžete si ich so sebou brať bez väčších problémov na svoje cesty. Budete si tak môcť vychutnať kvalitné počúvanie kamkoľvek pôjdete.

 

Slúchadlá majú veľké a pohodlné náušníky aby bol zaistený maximálny komfort pri nosení. Vďaka veľkému priemeru náušníkov a ich konštrukcii bude aj dlhšie nosenie slúchadiel značne pohodlné a vďaka tomu si budete môcť nerušene užívať počúvanie obľúbenej hudby alebo hranie hier.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Typ: Headset

Frekvenčný rozsah min. [Hz]: 20

Frekvenčný rozsah max. [KHz]: 20

Konektor: 3.5mm (TRRS), 6.3mm (TRS)

Citlivosť [dBA]: 100

Impedancia [Ohm]: 32

Herné: Áno

Mikrofón: Áno

 

Rozmery / Váha

Hmotnosť [g]: 390