Herné zariadenia  /  AVerMedia Game Capture HD II
AVerMedia Game Capture HD II
99.50 €
AVerMedia
PlayStation 4 konzoly a prísl.
Dodacia lehota: ihneď

 Nahrávajte, komentujte, editujte a uploadujte bez použitia PC

Epické momenty by nemali byť zabudnuté: úspešné zápasy, bitky vyhrané na poslednú chvíľu alebo najrýchlejšie preteky. AVerMedia Game Capture HD II je najlepším pomocníkom pre vytváranie a archiváciu všetkých vašich herných úspechov. Stačí prepojiť s vašou konzolou a HDTV a môžete nahrávať až 1080p v reálnom čase jediným stlačením tlačidla. A viete čo je ešte lepšie? Nepotrebujete ani PC!

Hrajte a nahrávajte v 1080p

AVerMedia Game Capture HD II podporuje ako HDMI, tak aj komponentné pripojenie a dokáže teda nahrávať z PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One a Wii U. Vďaka HDMI pass-thru potom zaručuje ničím nerušený HD herný zážitok. S AVerMedia Game Capture HD II môžete nahrávanie zastaviť a pretočiť na ľubovoľné miesto a vynechať tak zábery, o ktoré nestojíte. Mimo to môžete aj zhotovovať jednotlivé screenshoty ako z hry, tak aj z hotových záznamov.

Hlasový komentár

Stačí pripojiť mikrofón a nasadiť si slúchadlá a do nahrávaného záznamu rovno môžete vytvoriť aj hlasový komentár! AVerMedia Game Capture HD II vám dovolí upraviť hlasitosť a ušetrí vám veľa času a starostí pri následnej editáciu videí.

Editácia nahratých videí

Predstavte si, že by išlo nahrané videá rovno upravovať bez zapojenia počítača! AVerMedia Game Capture HD II má pre tieto účely vstavaný video editor pre jednoduchú editáciu videa priamo na TV. Jediné, čo je potrebné urobiť, je vybrať nechcené zábery a jednoducho ich vystrihnúť. Aké jednoduché?!

Upload na YouTube

Chcete svoje zábery zdieľať? Aj o to sme sa postarali! AVerMedia Game Capture HD II umožňuje priame pripojenie k vášmu YouTube účtu a možno tak s ním videá ihneď nahrávať na internet. Teraz už môžete ukázať svoje vrcholné momenty vo vysokej kvalite a úplne bez námahy.

GameMate Aplikácia

GameMate je iOS / Android aplikácia navrhnutá priamo pre nahrávacie zariadenie AVerMedia Game Capture HD II. Po vzájomnom spárovaní vytvorí z vášho smartfónu ďalší monitor, na ktorom okamžite vidíte, čo práve zariadenie vykonáva a koľko miesta zostáva na pevnom disku. Navyše z mobilu vytvorí druhé diaľkové ovládanie pre nahrávanie, screenshoty, prehrávanie aj správu súborov. A cez GameMate môžete videá aj rovno zdieľať na YouTube, alebo cez Facebook. Táto aplikácia jednoducho z AVerMedia Game Capture HD II dostane maximum.

Charakteristika zariadenia

    Nahrávanie hier v HD rozlíšení 1080i
    Bez nutnosti pripojenia k PC
    Nahrávanie jediným kliknutím
    H.264 hardvérová kompresia
    Prehrávanie záznamov
    Zachytávanie snímok obrazovky počas hrania alebo zo záznamov
    Záznam z hrania bez akéhokoľvek citeľného oneskorenie obrazu
    Podpora režimu Pass-thru
    Záznam na interný 2.5" alebo externý USB (kľúč) hard disk
    Vstavaný slot pre 2.5" HDD
    Diaľkové ovládanie súčasťou balenia

Špecifikácia

Vstupny signal:

    Komponentné video
    Stereo Audio

Výstupný signál:

    Komponentné video
    Stereo Audio

Uložné zariadenia:

    Interný 2.5" SATA HDD
    Externý USB 2.0 HDD alebo kľúč

Formát záznamu:

    AVI (kodek: H.264 HP a MP3)

Obsah balenia

    Game Capture HD (váha 335g)
    Užívateľský manuál
    Diaľkové ovládanie (vrátane batérií)
    Univerzálny komponentný kábel pre herné konzoly
    Komponentný kábel
    RCA Audio kábel
    Sieťový adaptér (12V/1.5A)