Herné produkty  /  Deadpool Life-Sized Bust 1/1 71 cm
Deadpool Life-Sized Bust 1/1 71 cm
1149.90 €
Sideshow Collectibles
Sošky a busty
Dodacia lehota: ihneď

Pretože každý potrebuje hlavu Wade Wilsona, aby zastrašil svojich susedov, vystrašil domáce zvieratá alebo pridal do svojej zbierky nádych sexepílu!


Sideshow s hrdosťou predstavuje úplne novú verziu známej postavy. Precízne a do detailov vymodelovaný, každý centimeter obľúbeného superhrdinu vašej mamky bol zvečnený v epickej 1: 1 škále. To je skutočná, 100% životná veľkosť.

Sideshow umelci starostlivo zvečnili kontrastnú textúru jeho ochrannej známky červeného a čierneho kostýmu a pridali množstvo malých detailov a umeleckých maličkostí, ktoré robia toto dielo skutočne vyčnievajúcim z davu.


Každý steh, šev a záhyb jeho špičkovej masky s kapucňou, vyvýšená polstrovaná doska na ramennej podložke s naozaj veľkými zbraňami, verne zobrazená koža zo štyroch kožených zásobníkov na náboje, bláznivé ručne maľované granáty, dokonca aj tlmené textúry rayskin na rukovätiach svojich dvojičiek Katanu - zakaždým, keď sa pozrieš na túto úžasnú bustu, spozoruješ niečo nové ... počkaj ... asi na mňa žmurkol?

Veľkosť produktu: 71 x 50 x 38 cm

 

Kód produktu: SS400292

Hmotnosť 14580g, výška 71 cm