Doručenie tovaru


Spôsoby doručenia:Náš zákazník má pri kúpe tovaru na internetovom obchode www.MadGamer.sk všetky práva vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji.

1. Slovenská pošta - doporučená zásielka

platíte vopred, tovar bude odoslaný 1. triedou po prijatí platby. Cena poštovného je 2,00€. Pri väčších zásielkách (herné konzoly, príslušenstvo...) je poštovné závislé od hmotnosti zásielky.

2. Slovenská pošta - dobierka

platíte až pri prevzatí tovaru, tovar je posielaný 1. triedou. Cena poštovného je 3,0€. Pri väčších zásielkách (herné konzoly, príslušenstvo...) je poštovné závislé od hmotnosti zásielky.

3. Kuriérska služba Geis

Tovar ktorý je skladom a objednaný do 16tej hodiny v pracovné dni, kuriérska spoločnosť Geis doručí do 24 hodín od objednania. Cena poštovného pri platbe na dobierku je 3.00€. Pri platbe vopred na účet, je cena doručenia 2€.

4. Kuriérska služba DPD

Tovar ktorý je skladom a objednaný do 16tej hodiny v pracovné dni, kuriérska spoločnosť DPD doručí do 24 hodín od objednania. Cena poštovného pri platbe na dobierku je 4.50€. Pri platbe vopred na účet, je cena doručenia 3,5€.

5. Osobný odber - zdarma.

Presnú adresu a telefónne číslo nájdete v kontaktoch. Pri osobnom odbere je potrebné sa dohodnúť na čase prebratia objednaného tovaru.